День Святого Миколая

Про заходи до дня День Святого Миколая

День Святого Миколая - одне з найулюбленіших подій, якого з нетерпінням чекають діти.Ми безмежно щасливі, що з кожним роком все більше і більше людей готові допомагати робити добро! Це мотивує, заряджає! З вашою підтримкою ми впевнені! Ми готові до нових проектів, до нових ідей і їх втілень!???? І як добре, коли мрії збуваються!????
Всі,хто долучився протягом цих тижнів до благодійної акції "Подаруй дитині казку " вже зробив свій внесок і добру справу.????????
Ми безмежно щасливі, що з кожним роком все більше і більше людей готові допомагати робити добро! Це мотивує, заряджає! З вашою підтримкою ми впевнені! Ми готові до нових проектів, до нових ідей і їх втілень!????????
Альбом: День Святого Миколая
Дата публікації: 12:00 17.12.2021