Всеукраїнська оцінка якості адмінпослуг

Мінцифрою запроваджено першу всеукраїнську оцінку якості адмінпослуг, щоб кожен громадянин мав можливість впливати на якість надання адміністративних послуг.

Шановні відвідувачі ЦНАП Нововодолазької селищної ради!!!
  Тепер Ви маєте можливість залишити свій відгук щодо якості роботи адміністраторів ЦНАП Нововодолазької селищної ради за допомогою QR-коду, які розміщенні в приміщенні ЦНАП та на першому поверсі Нововодолазткої селищної ради.
Просто скануйте QR-код, пройдіть опитування та залишайте свій відгук!
  За результатами розгляду Ваших відгуків, наша команда ЦНАП Нововодолазької селищної ради стає кращою для Вас!
Альбом: Всеукраїнська оцінка якості адмінпослуг
Дата публікації: 08:00 30.12.2021