Про участь в опитуванні щодо ефективності Закону України

Про участь в опитуванні щодо ефективності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі»

Згідно доручення  Прем’єра-міністра України Дениса Шмигаля від 25.11.2021 №  54029/1/1-21 зі зверненням Комітету Верховної ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування від 23.11.2021     № 04-23/12-2021/362519 про участь в опитуванні щодо ефективності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації  мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі».

Просимо долучитися до ініціативи Комітету взяти участь в опитуванні, розмістити посилання на опитування на сайтах та заповнити форму, яка розміщена за посиланням: http://komsamovr.rada.gov.ua/preview/anonsy_podij/82324.html  до 15.01.2022 року.

Дата публікації: 15:32 29.12.2021