Про благодійну акцію «Подаруй дитині казку»

Ось і завершилася благодійна акція «Подаруй дитині казку», ініційована Центром надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради та підхоплена жителями громади, волонтерами, від маленького до дорослого

Щиро дякуємо кожному, хто долучився до благодійної акції!  Ваша допомога, щирі наміри та відкриті серця  дарують дітям не тільки радість, а й незабутні враження.
      Благодійні справи не залишаються непоміченими – вони, як маяки, світять тим, хто чекає допомоги. Особливо таких добрих вчинків  потребують діти.
      Всі подарунки передано до Відділу соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради і вже в новому році дітки їх отримають .

Дата публікації: 17:41 29.12.2023