Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради - 6 років

5 грудня 2023 року виповнюється 6 років з дня офіційного відкриття Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради.

ЦНАП – це невід’ємна частина нашого життя.. Це робота, яка відкриває перед нами можливість спілкуватися з людьми, відчувати себе необхідними, бути в курсі важливих подій і просто робити наше життя різноманітнішим і більш цікавим.
За цей час відбулося багато подій, які змінили наші життя. Тисячі відвідувачів, тисячі зустрічей залишили відбиток на кожному з нас. Ми не лише надавачі якісних послуг, ми команда однодумців, яка активно допомагає державі і громаді вистояти і перемогти.
   Висловлюємо слова вдячності Нововодолазькому селищному голові Олександру Сергійовичу Єсіну за постійну підтримку, допомогу у втіленні наших креативних ідей та планів.
   Дорогі наші відвідувачі, дякуємо, що звертаєтеся до нашого відділу для отримання адміністративних послуг. Ми і надалі будемо працювати для вас!
   Віримо в нашу швидку перемогу!
   Бережіть себе та один одного!
   Дякуємо за довіру

Дата публікації: 16:47 05.12.2023