Відновлена послуга

Днями в ЦНАП Нововодолазької селищної ради видано перші паспорти громадянам!

Нагадуємо

У Центрі надання адміністративних послуг з травня 2023 року розпочали знову (після 24.02.2022 року послугу було призупинено) приймати документи з оформлення і видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм (ID-картка); оформлення і видачі паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм

Документи на виготовлення паспортів приймаються одразу на місці, відвідувача фотографують на цифровому обладнанні, беруть відбиток пальця та електронний цифровий підпис. Оплатити державне мито за послуги можна в ЦНАП через POS-термінали платіжною карткою будь-якого банку.

Надання доступних, зручних адміністративних послуг високої якості є сьогодні пріоритетним завданням Центру, до переваг якого сміливо можна віднести спрощене й комфортне отримання громадянами відповідних послуг.

Альбом: Відновлена послуга
Дата публікації: 11:58 16.06.2023