Про адміністративні послуги

Про послуги щодо державної реєстрації народження, шлюбу та смерті

Нововодолазька селищна рада повідомляє, що адміністративні послуги щодо державної реєстрації народження, шлюбу та смерті можна отримати у Центрі надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради та в старостинських округах Нововодолазької селищної територіальної громади.

У зв'язку з реорганізацією Нововодолазького відділу ДРАЦС у Харківському районі Харківської області Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків) та передачі його архіву до Харківського відділу ДРАЦС Харківського району Харківської області, наразі Нововодолазькою селищною радою здійснюються заходи щодо підписання угоди про співпрацю зі Східним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції щодо надання додаткового переліку послуг через ЦНАП Нововодолазької селищної ради, а саме:
- державної реєстрації народження в рамках реалізації комплексної послуги «єМалятко»;
- розірвання шлюбу за спільною заявою подружжя, яке не має дітей;
- зміни імені;
- внесення змін до актових записів цивільного стану, їх поновлення та анулювання;
- видачі повторного свідоцтва;
- видачі витягу.