Шеринг документів

Про запровадження нового функціоналу

Спільно з Міністерством цифрової трансформації України запроваджено новий функціонал — шеринг документів. Відтепер відвідувачі Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради під час замовлення та отримання адміністративних послуг можуть пред’явити електронний паспорт, ідентифікаційний код, свідоцтво про народження у застосунку Дія та поділитися цифровою копією документа.
   Зараз шерити можна закордонні паспорти, ID-паспорти та ідентифікаційний номер і тільки для послуг, які не передбачають надання оригіналу документу.
  Застосунок Дія надає можливість ділитися копіями цифрових документів, а також перевіряти їх дійсність в декілька кліків. Просто, зручно та без паперових примірників або їхніх копій. Інтеграція з Дією робить процеси зручнішими, і користувачі більше не хвилюватимуться про забуті вдома документи!
   Щоб відвідувачам поділитися копією е-паспорта, ідентифікаційного коду чи свідоцтва про народження, необхідно:
• відкрити паспорт у застосунку Дія;
• навести на QR-код для шерингу документів в Дії, який знаходиться у адміністратора Відділу;
• підтвердити запит для передачі даних.
   Цифрова копія документів з е-підписом Дії автоматично передається до відділу ЦНАП. Завдяки шерингу виконуються відразу дві функції: електронна ідентифікація особи та передача копій електронних документів адміністратору.
   Чому шеринг крутий з точки зору безпеки?
• - Не спрацює без вашої згоди! Тільки після запиту і вашого підтвердження;
• - Копія документа, яка передається, містить відмітку про те, кому і коли вона була надана;
• - Копія документа підписана КЕПом Дії
Дата публікації: 14:54 23.02.2023