Зустріч Молодіжної ради Нововодолазькоі селищної ради з начальником Нововодолазького сектору ГУДМС у Харківській області Інною Романюк
Зустріч Молодіжної  ради Нововодолазькоі селищної ради з начальником Нововодолазького сектору ГУДМС у Харківській області Інною Романюк

08.12.2021 року відбулася зустріч Молодіжної ради Нововодолазькоі селищної ради з начальником Нововодолазького сектору ГУДМС у Харківській області Інною Романюк та адміністраторами ЦНАП Нововодолазької селищної ради Інною Пилипенко та Наталією Науменко.????
✅ На зустрічі обговорили питання оформлення паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм вперше після досягнення 14-річного віку.
Від присутніх надійшло чимало запитань, на які надано кваліфіковані відповіді спеціалістами у даній сфері,і отримано кейс певних знань.????????
В свою чергу представники Молодіжної ради запросили присутніх на відкриття новорічної ялинки 18.12.2021 року.
Дата публікації: 09:43 09.12.2021