09 грудня 2021 року відбулася зустріч старост та спеціалістів старостинських округів Нововодолазької селищної ради із заступником селищного голови з правових питань Аліною Єфіменко, начальником Відділу ЦНАП Нововодолазької селищної ради Вікторією Гладкоскок та спеціалістом з реалізації повноважень у сфері РМПФО,ДРАЦС Вікторією Швець.

Під час зустрічі розглянуто зміни до законодавства, зокрема, Закон України «Про надання публічних (електронних публічних) послуг щодо декларування та реєстрації місця проживання в Україні", що набрав чинності 01 грудня 2021 року.????
Також розглянуто основні завдання, функціональні можливості Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Портал Дія»
Альбом: Зустріч старост та спеціалістів старостинських округів Нововодолазької селищної ради
Дата публікації: 14:00 09.12.2021