ID-картка - самодостатній документ

ID-картка - самодостатній документ, який посвідчує особу та підтверджує громадянство України, який має вигляд пластикової картки з чіпом, на якому зберігаються біометричні дані власника, зокрема, цифрова фотографія, підпис та відбитки пальців.

Тобто ніхто, крім власника ID-картки,  не зможе нею скористатися, порівняно з паспортом громадянина України у вигляді книжечки. Що є значною перевагою у оформленні ID-картки.
 Так днями в ЦНАП Нововодолазької селищної ради оформив та отримав Нововодолазький селищний голова-Олександр Єсін новий сучасний паспорт громадянина України у вигляді ID-картки та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.
 Всіх бажаючих змінити паспорт на сучасний ID-паспорт запрошуємо до ЦНАПу Нововодолазької селищної ради!

Альбом: ID-картка - самодостатній документ
Дата публікації: 13:21 13.09.2021