Шановні мешканці Нововодолазької селищної територіальної громади

25 травня 2021 року, в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради відновився  прийом та консультування Головним спеціалістом відділу обслуговування громадян 18 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Катериною Борисенко.
Повідомляємо, що наступний прийом здійснюватиметься 08.06.2021 року з 9.00 до 13.00 в приміщенні ЦНАПу Нововодолазької селищної ради.
Прийом та консультування мешканців нашої громади будуть здійснювати фахівці Головного  управління Пенсійного фонду України в Харківській  області згідно затвердженого графіку (з яким можно ознайомитись на сайті ЦНАПу та на першому поверсі Нововодолазької селищної ради).
Ви зможете отримати вичерпну консультацію з питань, що Вас цікавлять, особисто звернувшись до фахівців або за телефоном (05740) 4-20-26  (в години прийому фахівцями з питань пенсійного характеру).

Альбом: Шановні мешканці Нововодолазької селищної територіальної громади
Дата публікації: 19:50 25.05.2021