Робоча зустріч

27 травня начальником Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради Вікторією Гладкоскок було проведено робочу зустріч спеціалістів відділу ЦНАП зі старостами та спеціалістами старостинських округів громади, під час якої було обговорено законодавчі аспекти та особливості роботи в реєстрах з реєстрації місця проживання фізичних осіб та державної реєстрації актів цивільного стану.
По закінченню заходу старостам вручено сертифікати про проходження курсу надання адміністративних послуг від Програми «ULEAD - з Європою».

Альбом: Робоча зустріч
Дата публікації: 19:44 27.05.2021