Шановні мешканці Нововодолазької селищної територіальної громади!

Про прийом та консультування Головним спеціалістом відділу обслуговування громадян 18 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області

Днями в приміщенні Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради вперше здійснювався прийом та консультування Головним спеціалістом відділу обслуговування громадян 18 (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області Катериною Борисенко.
Нову послугу впроваджено в рамках підписання Угоди про співробітництво.
Повідомляємо, що наступний прийом здійснюватиметься 30.03.2021 року з 9.00 до 13.00 в приміщенні ЦНАПу Нововодолазької селищної ради.
Прийом та консультування мешканців нашої громади будуть здійснювати фахівці Головного управління Пенсійного фонду України в Харківській області.
Ви зможете отримати вичерпну консультацію з питань, що вас цікавлять, особисто звернувшись до фахівців або за телефоном (05740) 4-20-26 (в години прийому фахівцями з питань пенсійного характеру).

Альбом: Шановні мешканці Нововодолазької селищної територіальної громади!
Дата публікації: 11:22 17.03.2021