Нове партнерство-нові можливості

Нове партнерство-нові можливості

Делегація Харківщини відвідала конференцію Програми U-LEAD з Європою "Наближаючи послуги"

На даному заході від Нововодолазької громади були присутні: заступник селищного голови з правових питань Аліна Єфіменко та начальник відділу ЦНАП Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок.

У рамках конференції відбулася церемонія вручення меморандумів про співпрацю 134 громадам-партнерам третього раунду Програми U-LEAD з Європою "Наближаючи послуги", де ЦНАП Нововодолазької селищної ради отримав перемогу та наші представники громади підписали Угоду про подальшу співпрацю.

«U-LEAD з Європою» надає учасникам комплексну підтримку у створенні належних ЦНАП, яка включає інституційну та фізичну допомогу, навчання працівників ЦНАП, допомогу з інформуванням та залученням населення громад.

Нове партнерство-нові можливості. Продовжуємо удосконалюватись!

Альбом: Нове партнерство-нові можливості
Web-адреса: cnap.vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/53 | Переглядів: 41Дата публікації: 15:45 19.02.2020