«Розвиток ЦНАПів та інституцій соціального захисту населення»

5-6 листопада 2019 року у м. Харків відбулася Конференція «Розвиток ЦНАПів та інституцій соціального захисту населення», що проходила за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ

ЦНАП Нововодолазької селищної ради Харківської області з гордістю виконав свою почесну місію, представивши власну кращу практику щодо впровадження проекту «Підвищення обізнаності громадян щодо діяльності ЦНАП».
Вітаємо команду Нововодолазької ОТГ в отриманні сертифікату про результативну участь ЦНАПу Нововодолазької селищної ради у Менторській програмі «Удосконалення адміністративних і соціальних послуг», що реалізована за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

Альбом:
Дата публікації: 14:51 08.11.2019