Флеш-моб #Посадидерево

З натхненням перейняли естафету ЕКО-ФЛЕШ-МОБУ #Посадидерево

Цього сонячного осіннього дня команда у складі працівників ЦНАПу Нововодолазької селищної ради та працівників відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради висадили 20 туй на дитячому майданчику селища Нова Водолага.
Сподіваємося, що школярі, молодь та жителі найближчих багатоквартирних будинків, підтримають естафету гарних справ та будуть відповідально ставитися до природи та навколишнього середовища, доглядаючи за новими саджанцями.
Віримо, що цей зелений оазис, висаджений сьогодні, буде місцем зустрічі багатьох наших односельців, малечі та гостей селища. Нам в ньому жити, нам його покращувати!!!
Посадити дерево - це не тільки подарунок планеті та кисень для людей, а й символ росту, розцвіту та врешті - плодів. У насадженні дерев є щось глибоко символічне - це сприяння розвитку та підтримка нового життя.
Дякуємо за чудову ідею ЦНАПу м.Кременчук та за передану естафету Дніпропетровщині!
ВСЕ БУДЕ ЦНАП!

Альбом: