Продовжуємо знайомити населення з послугами ЦНАПу

19 вересня до Нововодолазької районнії філії ХОЦЗ завітали представники Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

У складі начальника відділу ЦНАПу Вікторії Гладкоскок  та головного спеціаліста ЦНАПу Наталії Замлєлої.
Присутні, а це була молодь, отримали детальну інформацію про основні завдання роботи ЦНАПУ, про мобільний офіс, завдяки якому мешканці відділених районів, люди похилого віку, люди з інвалідністю та громадяни, які знаходяться на стаціонарному лікуванню зможуть отримати послуги, не відвідуючи установи і саме головне про послуги, які надає ЦНАП. До речі, їх на сьогодні 89.
Всі бажаючи мали можливість отримати відповіді на питання та були запрошення працівниками ЦНАПУ відвідати їхній центр особисто, залишилися задоволені зустріччю та домовились про проведення таких заходів у подальшому.

Альбом:
Дата публікації: 08:54 23.09.2019