14 серпня 2019 року в ЦНАПі Первомайської міської ради відбувся захід, організований Всеукраїнською асоціацією ЦНАПів України за підтримки Харківської обласної державної адміністрації з метою обміну досвідом кращих практик щодо надання адміністративних послуг в громадах Харківської області

Представниками Нововодолазької ОТГ стали заступник селищного голови з правових питань Аліна Єфіменко, начальник відділу ЦНАП Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок, адміністратор ЦНАПу селищної ради Лілія Великородна та спеціаліст з реалізації повноважень у сфері РМПФО, ДРАЦС ЦНАПу селищної ради Вікторія Швець.

Під час заходу ЦНАП Нововодолазької селищної ради та ЦНАП м. Мерефа представили свої презентації стосовно створення, діяльності та розвитку Центру. Дякуємо організаторам та керівнику ЦНАПу Первомайської міської ради Людмилі Косиновій за теплий прийом, змістовний діалог та захоплюючий день!
Не зупиняємося та удосконалюємося!

Альбом: Обмін досвідом кращих практик щодо надання адміністративних послуг в громадах Харківської області.
Дата публікації: 13:16 15.08.2019