Шановні молодята!

Хочете зробити ваше весілля яскравим, сучасним та таким, що запам'ятовується?

Хочете згадувати про нього довгі роки, з гордістю показувати дітям і онукам пам'ятні фотографії?

Тоді запрошуємо вас до Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради, який знаходиться за адресою: вул. Донця Григорія,14, 1-й поверх Нововодолазької селищної ради.

На вас чекає просторий урочистий зал,  грамотна організація процесу і неймовірний музичний супровід, індивідуальний підхід до кожної пари. Якщо у вас є бажання здійснити виїзну реєстрацію шлюбу, то спеціалісти реалізують і це бажання....

Вартість державної реєстрації шлюбу – 0,85 копійок, а на згадку - папка для свідоцтва про шлюб. Окрім урочистих обрядів шлюбу пропонуємо вам замовити урочисті обряди «Ювілею весілля» в подарунок вашим рідним та близьким для того, щоб найдорожчі події в їхньому житті залишити в пам`яті на довгі роки.

Альбом: Шановні молодята!
Дата публікації: 18:17 03.08.2019