Подорож була незабутньою, повчальною і насиченою позитивом

З 17 по 22 березня для керівників ЦНАПів Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується німецькою федеральною компанією GIZ була організована поїздка. Її метою було навчання і обмін кращими практиками надання адміністративних послуг з подальшим їх впровадженням

Під час робочої поїздки керівники ЦНАПів відвідали Центр надання адміністративних послуг м. Дубно, де ознайомилися з функціонуванням ЦНАП. Також вони побували у ЦНАПах м.Івано-Франківськ, м.Старі Богородчани, м.Надвірна та м.Яремче, де відбулось вивчення практик надання послуг та ознайомились із функціонуванням цих відділів.

Учасники також мали змогу під час семінару обговорити питання функціонування Мобільного кейсу, його переваги та недоліки.

Наприкінці поїздки відбувся обмін досвідом за результатами проекту «ЦНАП фасилітує удосконалення послуг», у рамках якого керівники ЦНАПів презентували свої реалізовані проекти. Керівник ЦНАПу Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок презентувала реалізований проект щодо реєстрації до черги у заклади дошкільної освіти через ЦНАП під назвою «Перший крок в дитсадок» і ознайомила учасників з діяльністю і перевагами Центру. А потім усі взяли участь у бліц-майстер-класі з проектного менеджменту та обговорили майбутні проекти. Подорож була незабутньою, повчальною та насиченою позитивом!

Альбом:
Дата публікації: 16:03 25.03.2019