Поїздка до ЦНАПу м. Дубно

Поїздка до ЦНАПу м. Дубно

Начальник ЦНАПу Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок із робочою поїздкою відвідала Центр надання адміністративних послуг м. Дубно, Рівненської області

18 березня 2019 року - завершився перший наповнений позитивними враженнями день робочої поїздки, в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, відвідали Центр надання адміністративних послуг м. Дубно та ознайомились з діяльністю та функціонуванням ЦНАПу .

Альбом: Поїздка до ЦНАПу м. Дубно
Web-адреса: cnap.vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/16 | Переглядів: 87Дата публікації: 08:22 19.03.2019