Поїздка до ЦНАПу м. Дубно

Начальник ЦНАПу Нововодолазької селищної ради Вікторія Гладкоскок із робочою поїздкою відвідала Центр надання адміністративних послуг м. Дубно, Рівненської області

18 березня 2019 року - завершився перший наповнений позитивними враженнями день робочої поїздки, в рамках проекту «Підтримка територіальних громад України у зв’язку зі збільшенням кількості внутрішньо переміщених осіб», що виконується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, відвідали Центр надання адміністративних послуг м. Дубно та ознайомились з діяльністю та функціонуванням ЦНАПу .

Альбом: Поїздка до ЦНАПу м. Дубно
Дата публікації: 08:22 19.03.2019