Запрошуємо на засідання круглого столу «Наш ЦНАП вашими очима»

Запрошуємо на засідання круглого столу «Наш ЦНАП вашими очима»

12 березня 2019 року об 11:00 годині в приміщенні Нововодолазької селищної ради (велика зала засідань, 2-й поверх) відбудеться круглий стіл на тему: «Наш ЦНАП вашими очима»

Мета заходу:

- представити результати громадського моніторингу функціонування ЦНАПу Нововодолазької селищної ради;

- обговорити питання щодо покращення роботи ЦНАПу Нововодолазької селищної ради, з’ясувати переваги та недоліки функціонування ЦНАПу;

- проаналізувати перспективи державної політики у сфері адміністративних послуг.

Запрошуємо до участі у заході громадян, фізичних осіб-підприємців, представників громадських організацій та інших зацікавлених осіб.

Додаткову інформацію щодо заходу можна отримати за телефоном: (05740) 4-20-26.

Web-адреса: cnap.vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/13 | Переглядів: 116Дата публікації: 15:02 05.03.2019