Корисна інформація

Шановні мешканці Нововодолазької громади та внутрішньо переміщені особи, які тимчасово мешкають у нашій громаді!
Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради надає корисну інформацію, яка Вам допоможе отримати послуги, довідки, інше.
        Послуги,які громадяни можуть отримати з вівторка по суботу згідно графіку роботи ЦНАП:
           ✅послуги Державної реєстрації актів цивільного стану (народження, смерті та шлюбу);
           ✅соціальні послуги ;
           ✅оформлення довідок та допомоги ВПО;
           ✅видача довідок про зареєстрованих осіб у будинку та інші види довідок;
           ✅  послуги з Державної реєстрації нерухомого майна та його обтяжень;
           ✅послуга "Прихисток" (компенсація витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану).

❌Паспортні послуги.
      ЦНАП Нововодолазької селищної ради тимчасово не надає паспортні послуги.
      Якщо вам необхідно подати документи на оформлення паспорта громадянина України та закордонного паспорта надаємо посилання, де розміщена інформація щодо отримання даних послуг у м. Харкові:
         ❌Реєстрація /зняття з реєстрації місця проживання.
Відповідно до Наказу  Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України «Про внесення змін до наказу Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від 25 квітня 2022 року № 75» Нововодолазька територіальна громада внесена до Переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

У зв’язку з цим послуга декларування/реєстрація місця проживання (перебування)/зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування) особи  не здійснюється.
Ми працюємо для ВАС!
           ⏩⏩Графік роботи ЦНАП:
Прийомні дні: вівторок– п’ятниця з 8-00 до 17-00, субота з 8-00-15-00.
Без перерви на обід.
Наша адреса: Харківський район, смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, буд.14