Благодійна акція "Подаруй дитині казку"
Благодійна акція \"Подаруй дитині казку\"

Благодійна акція "Подаруй дитині казку"

‼️Благодійна акція "Подаруй дитині казку",яка проходить у ЦНАП Нововодолазької селищної ради продовжується до 31 грудня 2021 року.????
Це не просто подарунки.....Це щось більше....
Це можливість хоча б на кілька хвилин показати дітям, що опинились у складних життєвих обставинах, що добро є.. воно існує.????????
І це дійсно диво, бо не лише діти отримують подарунки, а й люди які долучаються до акції й приносять подарунки, тим самим кожен має можливість доторкнулись до здійснення дитячих мрій.????????
Ми віримо, що згодом діти будуть згадувати, як їхні мрії здійснював хтось інший. А коли подорослішають, то будуть здійснювати мрії й інших ????????
І не важливо, що це лялька, машинка, цукерки, чи одяг, бо ж кожен має право на здійснення своєї мрії!♥️
Альбом: Благодійна акція "Подаруй дитині казку"
Дата публікації: 16:01 23.12.2021